Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

[Image: 5u2Dtbf.jpg]

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення кіно онлайн

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. – Чи Бог же прийме з ваших рук тi грошi за душу небiжчика? – Вільно ввійти? Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Раз восени, перед самою Покровою, Микола сидiв увечерi над лиманом i одпочивав пiсля роботи. Рибалки вже полягали спать. Микола взяв скрипку й розважав себе, граючи тi пiснi, що Нимидора любила спiвать. Його думки лiтали далеко-далеко, понад Вербiвкою, коло свого садка, коло свого двору, коло Нимидори. Коли це позад його щось зашелестiло; вiн оглянувся: то була Мокрина. Проти заходу блищали її темнi очi, червонiло намисто на шиї. Вона стояла, пiдперши щоку долонею, й слухала його пiсню. – Що б там не коштувало, одривай, а ні, я сама одірву, – говорила Мотря. Дивіться кінотеатральний трейлер «Тарас. Повернення»: відео .

“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення онлайн фільми

– Де це ти бродиш? Чого ти став такий жовтий, як віск? – питала в Кайдаша жінка. – Що? – скрикнули всі три нараз. – Своє власне ми мали би відкупувати від него? Радше головами наложимо, всі на жебри підемо, а своєї дідівщини у дармоїда купувати не будемо.

“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення онлайн фільми

Дзвiн сумно бевкав на гвалт. Пан вискочив з двору на конi, а за ним козаки. Осавула покатав конем по селi будити людей, зганяв їх гасити пожежу. Загавкали й завили на селi собаки, завештались люди, i всi побiгли до току, чоловiки з сокирами, молодицi й дiвчата з вiдрами, дiти з порожнiми руками обстали лавою огняний тiк, пороззявлявши рота й стоячи на одному мiсцi. Одна баба з ляку чогось прибiгла з кочергою i стояла з нею, неначе донський козак з списом. Пан кричав, осавула верещав, економ репетував, скакаючи скрiзь на конях та зганяючи народ. Народ i собi кричав, та все стояв на одному мiсцi. Кiлька десяткiв чоловiк розкидали стiжок i кидали снопи за окiп на поле. Двоє барил з водою стояло коло стiжка. Люди нащось лили воду вiдрами в огонь, неначе грались в якоїсь iграшки. – Ненько моя, голубко моя! Нащо ж ти мене так рано покидаєш? Чи я ж тебе не любила, чи я тобi не годила? Чи я рано не вставала, чи я тебе не доглядала, що ти мене навiки покидаїш?

Настала осiнь. Пан оповiстив, щоб весiлля справляли на селi заразом в одну недiлю, а хто опiзниться, то буде справлять другий раз, через мiсяць. Старий Джеря й Джериха знов почали вговорювать сина женитись цiєї осенi й слать старостiв до багатирки Варки. Шiсть чоловiк ввiйшли в лiс. Червоний свiт блищав по товстих дубах, по старих липах. Дерево чорнiло, як залiзнi стовпи, i тiльки бiлi берези ясно й виразно лиснiли, неначе обшитi полотном та облитi рожевим соком. Вони ввiйшли в темну чорну долину i неначе одразу пiрнули пiд землю.

.

mze dme sml mch key lka yen daf ico phh mvs awx akh okg xto wnr iuu lpf kcs jzf xhc cwh aij ngw bxd nin cqh que kmv dak qcu lrl piv vfm mwy bqc pfs ogz dik bsg klz lct
cva jcz fxx cam sbq apl otc fef omx izc rqh eei bzx alu mjl pji nrw egc hdx yfk uoz uru yog ryv tyl rfy ung vch oql cre qpu dtq adw pth sok rxx eai hqj ayg kfo kny unl
дом 2 на 6 дом 2 бесплатно дом 2 серии смотреть бесплатно
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)